loading

1983 yılının başında iplik faaliyetine başlayan Murat Yapı Tekstil bugün geçmişten gelen tecrübesini araştırmacı ve yenilikçi yapısı ile birleştirerek üstün kalitede%100 pamuk ekru kompakt penye iplikler %100 pamuk penye melanj, pamuk-polyester melanj, polyester -viskon melanj, %100 viskon melanj ve ekru pamuk-polyester karışımlı iplikler üretmektedir.

Kurumsal

1983 yılının başında iplik faaliyetine başlayan Murat Yapı Tekstil bugün geçmişten gelen tecrübesini araştırmacı ve yenilikçi yapısı ile birleştirerek üstün kalitede%100 pamuk ekru kompakt penye iplikler %100 pamuk penye melanj, pamuk-polyester melanj, polyester -viskon melanj, %100 viskon melanj ve ekru pamuk-polyester karışımlı iplikler üretmektedir. Murat Yapı 210.000 M2 açık 105.000 M2 kapalı alanda kuruludur. Mevcut tesislerine, her yıl yapmakta olduğu ek yatırımlarla son model makinalarla üretimini güçlendirerek kalite standartlarını daha üst seviyelere taşımaktadır

Edirne ve Malatya illerinde kurulu olan üretim tesislerimizde toplam 1000 kişi istihdam edilmektedir. Mevcut katılımların yanı sıra eski deneyimli kadrolarımız sürekli muhafaza edilmiştir.

Murat Yapı, kalitenin ve çeşitliliğin verdiği sorumlulukla klasik iplik üretiminde zengin bir üretim yelpazesine sahiptir. İplikte bir karışım uzmanı olan Murat Yapı, pamuk, polyester viskon karışımlı melanj iplikte öncü firma özelliğini devam ettirmektedir. Melanj iplik Murat Yapı adı ile kullanıldığında piyasada kabul görmektedir. Misyonumuz; toplumsal refahın artırılmasına destek sağlayacak istihdamı yaratmak ve verimliliği artırıcı ilkeleri çerçevesinde kaliteli üretim yapmaktır. Vizyonumuz; güvenilir, öncü ve örnek bir idari yapı oluşturmaktır.

0
M2 Açık Alan
0
M2 Kapalı Alan
0
Kişi İstihdam