Kurumsal


1983 yılının başında iplik faaliyetine başlayan Murat Yapı bugün geçmişten gelen tecrübesini araştırmacı ve yenilikçi yapısı ile birleştirerek üstün kalitede %100 pamuk melanj , pamuk -polyester melanj, polyester -viskon melanj, %100 viskon melanj ayrıca ekru pamuk -polyester karışımlı iplikler üretmektedir. Murat Yapı 135 dönüm açık 75 dönüm kapalı alanda kuruludur. Mevcut tesislerine, her yıl yapmakta olduğu ek yatırımlarla son model makinalarla üretimini güçlendirerek kalite standartlarını daha üst seviyelere taşımaktadır

Edirne ilinde kurulu olan fabrikamızda 800 kişi istihdam edilmektedir. Mevcut katılımların yanı sıra eski deneyimli kadrolarımız sürekli muhafaza edilmiştir.

Murat Yapı, kalitenin ve çeşitliliğin verdiği sorumlulukla klasik iplik üretiminde zengin bir üretim yelpazesine sahiptir. İplikte bir karışım uzmanı olan Murat Yapı, Pamuk, polyester viskon karışımlı melanj iplikte öncü firma özelliğini devam ettirmektedir. Melanj iplik Murat Yapı adı ile kullanıldığında piyasada kabul görmektedir. Misyonumuz; toplumsal refahın artırılmasına destek sağlayacak istihdamı yaratmak ve verimliliği artırıcı ilkeleri çerçevesinde kaliteli üretim yapmaktır. Vizyonumuz; güvenilir, öncü ve örnek bir idari yapı oluşturmaktır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri